Cards for Layout Builder (1.0.22) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Browser
lv: Pārlūks

en: About
lv: Par

en: Upload images
lv: Augšupielādēt attēlus
