Cards for Layout Builder (1.1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Browser
ta: உலவி

en: About
ta: பற்றி
