Cards for Layout Builder (1.1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Heading
uk: Заголовок

en: Browser
uk: Браузер

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Two columns
uk: Дві колонки

en: One column
uk: Одна колонка

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Three columns
uk: Три колонки

en: Cards
uk: Картки

en: Images Library
uk: Бібліотека зображень
