Cards for Layout Builder (2.0.3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Browser
el: Περιηγητής

en: About
el: Περί
