Cards for Layout Builder (2.0.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: About
my: အကြောင်း
