Cards for Layout Builder (2.0.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Items
hr: Stavke
