Cards for Layout Builder (2.0.7) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Image
de: Bild

en: Browser
de: Internet-Browser

en: About
de: Über

en: Upload images
de: Bilder hochladen

en: Select images
de: Bilder auswählen

en: Two columns
de: Zwei Spalten

en: One column
de: Eine Spalte

en: Three columns
de: Drei Spalten

en: Cards
de: Karten

en: Use Image for uploading locally hosted images.
de: Verwenden Sie Bild für das Hochladen von lokal gespeicherten Bildern.

en: Four columns
de: Vier Spalten
