Carousel for Layout Builder (1.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Browser
fr: Navigateur

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: Upload images
fr: Transférer des images

en: Select images
fr: Sélectionner les images

en: Gallery title
fr: Titre de la galerie
