Carousel for Layout Builder (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Description
hr: Opis

en: Image
hr: Slika

en: Browser
hr: Preglednik
