Carousel for Layout Builder (1.0.10) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Description
he: תיאור

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Heading
he: כותרת

en: Browser
he: דפדפן

en: About
he: אודות

en: Placeholder
he: שומר מקום
