Carousel for Layout Builder (1.0.10) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Browser
hy: Բրաուզեր
