Carousel for Layout Builder (1.0.10) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: About
my: အကြောင်း
