Carousel for Layout Builder (1.0.10) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Description
sk: Popis

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Heading
sk: Nadpis

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec
