Carousel for Layout Builder (1.0.10) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Description
ug: بايانى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە
