Carousel for Layout Builder (1.0.11) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Description
ja: 説明

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Heading
ja: 見出し1

en: Browser
ja: ブラウザー

en: About
ja: アバウト

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
