Carousel for Layout Builder (1.0.11) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Description
ku: دەربارە

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: About
ku: دەربارە
