Carousel for Layout Builder (1.0.11) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Heading
lt: Antraštė

en: Browser
lt: Naršyklė

en: About
lt: Apie

en: Upload images
lt: Įkelti paveikslėlius
