Carousel for Layout Builder (1.0.11) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Description
uk: Опис

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Heading
uk: Заголовок

en: Browser
uk: Браузер

en: Carousel
uk: Карусель

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Images Library
uk: Бібліотека зображень
