Carousel for Layout Builder (1.0.12) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Browser
bn: ব্রাউজার

en: About
bn: সম্পর্কে
