Carousel for Layout Builder (1.0.12) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: About
bo: གསལ་བཤད
