Carousel for Layout Builder (1.0.12) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Description
ca: Descripció

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Heading
ca: Capçalera

en: Browser
ca: Navegador

en: About
ca: Detalls

en: Upload images
ca: Carrega les imatges
