Carousel for Layout Builder (1.0.12) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Link
gu: કડી

en: About
gu: વિશે
