Carousel for Layout Builder (1.0.12) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Description
it: Descrizione

en: Image
it: Immagine

en: Heading
it: Intestazione

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: About
it: Informazioni

en: Upload images
it: Carica immagini

en: Paragraphs
it: Paragrafi
