Carousel for Layout Builder (1.0.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Description
eu: Azalpena

en: Image
eu: Irudia

en: Browser
eu: Nabigatzailea
