Carousel for Layout Builder (1.0.4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Description
ro: Descriere

en: Image
ro: Imagine

en: Placeholder
ro: Înlocuitor
