Carousel for Layout Builder (1.0.6) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Description
pl: Opis

en: Image
pl: Obraz

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Paragraphs
pl: Akapity
