Carousel for Layout Builder (1.0.6) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Image
ta: படம்

en: Browser
ta: உலவி

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
