Carousel for Layout Builder (1.0.6) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Description
vi: Mô tả

en: Image
vi: Ảnh

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Paragraph
vi: Đoạn
