Carousel for Layout Builder (1.0.7) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Image
nl: Afbeelding

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Upload images
nl: Upload afbeeldingen

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
