Carousel for Layout Builder (1.1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Description
es: Descripción

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Heading
es: Encabezado

en: Browser
es: Navegador

en: Carousel
es: Carrusel

en: Paragraph
es: Párrafo

en: About
es: Acerca de
