Carousel for Layout Builder (1.1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Description
id: Deskripsi

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Heading
id: Judul

en: Browser
id: Peramban

en: About
id: Tentang
