Carousel for Layout Builder (1.1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Description
jv: Katrangan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Heading
jv: Irahan

en: About
jv: Ngenani
