Carousel for Layout Builder (1.1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Heading
km: ក្បាល

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: About
km: អំពី
