Carousel for Layout Builder (1.1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Description
te: వివరణ

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Browser
te: విహారిణి

en: About
te: గురించి
