Carousel for Layout Builder (1.1.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Description
de: Beschreibung

en: Image
de: Bild

en: Heading
de: Überschrift

en: Browser
de: Internet-Browser

en: Carousel
de: Karussell

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: About
de: Über

en: Upload images
de: Bilder hochladen

en: Select images
de: Bilder auswählen

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: Use Image for uploading locally hosted images.
de: Verwenden Sie Bild für das Hochladen von lokal gespeicherten Bildern.
