Carousel for Layout Builder (1.1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Description
si: විස්තරය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය
