Carousel for Layout Builder (1.1.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Description
et: Kirjeldus

en: Image
et: Pilt

en: Heading
et: Pealkiri

en: Browser
et: Brauser

en: About
et: Programmist
