Carousel for Layout Builder (1.1.7) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Description
hi: उल्लेख

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Heading
hi: शीर्षक

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: About
hi: के बारे में
