Carousel for Layout Builder (2.0.3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Description
hu: Leírás

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Heading
hu: Címsor

en: Items
hu: Tételek

en: Browser
hu: Böngésző

en: About
hu: Leírás

en: Upload images
hu: Képek feltöltése
