Carousel for Layout Builder (2.0.3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: About
kn: ಕುರಿತು
