Carousel for Layout Builder (2.0.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Description
is: Lýsing

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Items
is: Hlutir

en: About
is: Um
