Carousel for Layout Builder (2.0.4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Description
ne: विवरण

en: Link
ne: लिङ्क

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: About
ne: बारेमा
