Carousel for Layout Builder (2.0.4) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Description
fa: شرح

en: Link
fa: واصلی

en: Image
fa: تصویر

en: Heading
fa: عنوان

en: Items
fa: عنصر‌ها

en: Browser
fa: مرورگر

en: About
fa: درباره
