Layout builder default blocks (1.0.0) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Page
eu: Orria

en: Vocabulary ID
eu: Hiztegiaren IDa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Position
eu: Kokapena

en: Enabled filters
eu: Filtroak gaituak izan dira

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Block type
eu: Bloke mota

en: Filter settings
eu: Filtro ezarpenak

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Asc
eu: Goraka

en: Block types
eu: Bloke motak
