Layout builder default blocks (1.0.0) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Page
hr: Stranica

en: Vocabulary ID
hr: ID rječnika

en: Desc
hr: Silazno

en: Position
hr: Pozicija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Enabled filters
hr: Omogućeni prečistači

en: Apply
hr: Primjeni

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Filter settings
hr: Postavke prečistača

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Asc
hr: Uzlazno
