Layout builder default blocks (1.0.1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Vocabulary ID
hy: Բառարանի ID

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Enabled filters
hy: Միացված ֆիլտրներ

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:
