Layout builder default blocks (1.0.1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: - All -
nn: - Alle -

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
