Layout builder default blocks (1.0.2) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Vocabulary ID
ps: قاموس پېژند

en: Position
ps: ځاى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: Block type
ps: غونډ بڼه

en: - Any -
ps: -هر-

en: - All -
ps: - ټول -
