Layout Builder Everywhere (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: View
ru: Просмотр

en: Layout
ru: Макет

en: About
ru: Информация

en: Regions
ru: Области

en: Discard changes
ru: Отменить изменения

en: Layout Builder
ru: Конструктор макета
