Grid CTA for Layout Builder (1.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Section title
de: Abschnittstitel

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: Two columns
de: Zwei Spalten

en: Section subtitle
de: Abschnittsuntertitel

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: Three columns
de: Drei Spalten

en: Four columns
de: Vier Spalten
